O MNIE

Jestem drugim w Polsce Akredytowanym Terapeutą metody The Journey® Podróż. Pomagam i wspieram ludzi w tym dzieci i młodzież odnaleźć radość i harmonię w życiu.
Jako mama czwórki borykałam się z wieloma problemami wychowawczymi i zdrowotnymi. Nie znajdywałam rozwiązania w wielu istotnych w życiu kwestiach. Dzisiaj już wiem, iż aby pomóc swoim dzieciom muszę najpierw pomóc sobie, to we mnie leży odpowiedź i rozwiązanie. Wcześniej byłam dla siebie wielkim krytykiem, nie kochałam siebie, byłam zawsze niezadowolona z tego co osiągałam, zawsze chciałam więcej i sama nie wiedziałam czego tak naprawdę. Swoją pierwszą sesję Podróży odbłam w roku 2014 i zakochałam się w tejże metodzie od pierwszego wejrzenia, a co więcej zaczełam kochać siebie. Odkryłam wiele aspektów, które potrzebowały uzdrowienia. Dzisiaj moje życie jest pełne harmonii, radości i głębokich, otwartych relacji. Jestem bardziej świadomą mamą i żoną. Pracując nad sobą odkryłam wolność i wiem, że tylko z tej perspektywy mogę swoim przykładem pokazywać czym ona jest moim dzieciom. Odczuwając wielką potrzebę dzielenia się tą metodą, dzisiaj jestem Akredytowanym Terapeutą The Journey i pomogłam już dziesiątkom ludzi w Polsce i na świecie odkryć ich Prawdę umożliwiając im powrót do Domu, do tego Kim Wszyscy Jesteśmy - do Miłości.

 
Ponadto jestem autorem metody Dance&Image®, łączącej ruch i taniec spontaniczny z malowaniem i rysowaniem intuicyjnym. Jestem założycielem Pracowni EVOLUTIO, która ofertę swoją kieruje do dzieci i młodzieży jak i dorosłych. Za cel nadrzędny stawia uruchomienie potencjału, holistyczny rozwój,  pogłębienie relacji  z samym sobą poprzez świadomy kontakt z ciałem i uważność. Pielęgnuje również wrażliwość i otwieraja na twórczość swoją i innych pozwalając tym samym na indywidualność.

Ukończyłam m.in. Kurs Arteterapii oraz Akademię Terapii Tańcem. Jestem czynnym członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa.  Biorąc udział w różnych szkoleniach i warsztatach w kraju i za granicą, wzmacniam i ubogacam swój osobisty warsztat pracy w konkretne narzędzia.

Wyrosłam z nurtu biznesowego kończąc Politechnikę Opolską na Wydziale Zarządzania i Marketingu. Edukację kontynuowałam w Londynie w ramach programu The Chartered Institute of Marketing. Po powrocie do Polski poszerzałam swoją wiedzę na Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu otrzymując angielski dyplom MBA Notthingham Trend University. W ramach nieodpartej pasji do sztuki i architektury ukończyłam podyplomowe studia Architektury Wnętrz na Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Terapia The Journey , Blogger